Na túru s Naturou -

Žiaci našej školy majú radi prírodu. Všímajú si pozitívne aj negatívne zásahy človeka do prírody.

Preto sa zapojili do projektu "Oči na stopkách". Zahrajú sa na reportérov a budú zachytávať slovom aj fotografiou prírodu - rastliny, živočíchy a životné prostredie.

V školskom roku 2010/2011 sa žiaci našej školy pod vedením Mgr. Hany Neoveskej zúčastnili programu Na túru s Naturou. Počas roka aktívne chodili do prírody a všímali si pozitívne, ale aj negatívne pôsobenie človeka na prírodu. Zaznamenávali výskyt rastlín a zvierat v prírode.

V rubrike "Oči na stopkách" v I. kategórii - Reportérske oči na stopkách získala naša prieskumná skupina Bobríci pekné 3. miesto. Napísali reportáž a uverejnili fotografie s názvom Bobor a človek v prírode.

Vďaka patrí všetkým žiakom našej skupiny: Martin Čulen, Tomáš Antala, Drahoš Barkóci, Dušan Barkóci, Ján Halabrín, Patrícia Hladíková, Sára Mrázová, ale i pani učiteľke.